Neden Ekstra?

Neden EkstraModel.com'u tercih etmeliyim?

 

Bu soruya verebileceğimiz çok fazla cevabımız var , ama kısaca;

İşimizi seviyoruz

Biz işimizi severek yapıyoruz. Siparişinizi hazırlarken sizin yerinize kendimizi koyuyoruz ve sizin heycanınızı yaşıyoruz. Paketiniz elinize ulaştığında mutlu olmanız için her ayrıntıyı inceliyoruz.

Üretiyoruz
Yıllar süren ithalat , toptan ve perakende satış tecrübemizden sonra , adım adım üretime geçiyoruz. Bugün sitemizde satışa sunulan ürünlerin şimdilik ufak bir kısmını kendimiz üretiyoruz. Bu ürünler a'dan z'ye tarafımızdan tasarlanıyor , maksimum kalite için çalıştığımız mühendisler ve kalıpcı firmalarımız kapasitelerini zorluyorlar. Avrupadan ithal ettiğimiz ürünlerin kalitesini , uzakdoğudan ithal ettiğimiz ürünlerinse fiyatını ; kendi ürettiğimiz ürünlerde yakalamak için çaba sarfediyoruz. Bugüne kadar ithalat yaparken , gelecekte ihracatı hedefliyoruz. Biz merdivenleri adım adım çıkarken bizi yalnız bırakmayan yüzlerce müşterimize ayrıca teşekkür ediyoruz.

İthal ediyoruz
Henüz satışını yaptığımız tüm ürünleri üretecek güce sahip değiliz. Fakat bu ürünleri direk üreticisinden alabilecek güce sahibiz. Satıştaki ürünlerimiz uzakdoğuda dört farklı üreticiden  ve avrupada bir üreticiden direk tarafımızdan ithal edilmektedir. Arada herhangi bir 3. firma bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı ürünlerimizi en uygun fiyata size ulaştırma sözü verebiliyoruz.

Her şey Açık ve Resmi
Bizim gibi online olarak satış yapan bazı firmaların satışlarında ki ürünlerin yasal olmayan yollarla ülkemize sokulduğu görülmüştür. Yine benzer şekilde satışlarında ki ürünler için fatura düzenlemedikleri görülmüştür.
Şirketimizden alacağınız tüm ithal ürünler , mevzuatına uygun olarak gümrük çekim işleminden geçmiştir. Tek bir tanesi bile kaçak yollarla ülkemize sokulmamıştır. Her biri için gümrük vergisi ve k.d.v. ödenmiştir. Yine benzer şekilde üretimini yaptığımız ürünler ilgili mevzuata uygun şekilde üretilmektedir.
Tüm satışlarımız faturalıdır , hiç bir şekilde vergiden kaçma girişimimiz olmamıştır. İşimizi yaparken çevremize , ülkemize faydalı olmak ilk şartlarımızdandır.

Kalite Kontrolü Yapıyoruz
Gerek kendi ürettiğimiz , gerekse ithal ettiğimiz tüm ürünler , ambalajlarına yerleştirilmeden önce çeşitli kontrollerden geçer. Sıkıntılı olan ürünler hiçbir şekilde satışa sunulmaz , biriktirilerek yeterli miktara ulaştığında ilgili geri dönüşüm istasyonuna teslim edilir. Satışa hazır ürünler ise , yine şirketimiz için özel olarak üretilmiş ambalajlardan uygun olanıyla ambalajlanarak depolanır.

Standartlara Uygun Ambalaj
Satışa hazır ürünler , şirketimiz için özel olarak üretilmiş ambalajlardan uygun olanıyla ambalajlanarak depolanır. Bu ambalajlarda ürünün adı , varsa ölçeği , rengi , boyu gibi özellikleri de yazılı olarak bulunur. Ayrıca bu ambalajlarda şirketimizin her ürün için ayrı ayrı belirlemiş olduğu Tobb onaylı barkodlar bulunur. Ambalajların tümünde şirketimizin tam ünvanı açık ve net şekilde belirtilir , herhangi bir durumda iletişime geçmenizi sağlayacak internet adresi bilgileri de bulunur.

Ayrıntılı Barkod Sistemi
Satışa çıkartılan ürünlerimizin üzerinde bulunan ürüne özel barkodlar hem bizim hem sizin işinizi kolaylaştırıyor. Barkod sistemimiz sayesinde siparişinizdeki ürünler hazırlanırken ürünün karışıp yanlış ürünün kargoya verilmesi ihtimali azalıyor. Barkod sistemimiz sayesinde ürünlerimizin stok takibini daha doğru şekilde yapabiliyoruz. Barkod sistemimiz sayesinde bizden alışveriş yapan gerek satıcı/bayi gerekse ürünlerimizi yarımamül olarak kullanan kurumsal müşterilerimiz , alım yaptıkları ürünleri yine kendi sistemlerine kolayca girebiliyorlar. Kendi stok takiplerini kolayca yapabiliyorlar.

Akıllı Depolama
Satışa hazır ürünler kendi ambalajlarında , çevreden zarar görmeyecek şekilde depolanıyor. Ürün sirkülasyonu belli bir oranda tutularak herhangi bir ürünün çok uzun süre depoda veya rafta kalmasına izin vermiyoruz. Yıllardır tuttuğumuz istatistikler çerçevesinde ürün tedarik ederek , ihtiyaç fazlası alım/üretim yapmıyoruz.

Kolay Site
Sade ve kolay kullanılabilir arayüzümüz ile siparişinizi en kolay şekilde bize ulaştırabilmenize olanak veriyoruz. E-ticaret sistemlerini düzenli olarak takip ederek , yeni , daha kullanışlı veya çeşitli avantajları olan versiyonlar çıktığında bunları sistemimize entegre ediyoruz. 

Titizlikle Paketliyoruz

Siparişinizin elinize sapasağlam ulaşması için , EkstraModel.com için özel olarak tasarlanıp üretilen , kullanışlı , sağlam , 7 farklı ebatta kutu/koli kullanıyoruz. Bu ambalajların gerektiği kadar sağlam , gerektiği kadar özel olmasını sağlarken bir yandan da olabildiğince ekonomik olmasına özen gösteriyoruz ki , satış fiyatlarımızı minimumda tutabilelim.

Zamanında Kargo

Siparişinizin sizin için ne kadar özel olduğunu biliyoruz ve elinize çok çabuk ulaşmasını istediğinizin farkındayız. Mümkün olduğunca tüm siparişleri 24 saat içerisinde kargolamaya özen gösteriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin , aramızdaki ticaretten memnun kalmış olması bizim için çok önemli. Siz siparişinizi vermeden önce müşteri memnuniyetiniz için biz zaten elimizden geleni yapmış oluyoruz , fakat yine de siparişinizle ilgili herhangi bir problem olması durumunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.